vanoce 2011

Vánoce 2011

Možná si už chcete odpočinout a sváteční čas je dobrým způsobem, jak si odpočinout. Samozřejmě před samotným svátkem následuje mnoho příprav. Teď se už blíží Vánoce 2011, které budou opět velkolepé jako v minulých letech. Nejprve bude Advent 2011, kterým vše odstartuje od rozsvícení vánočních stromů na náměstí, přes zahájení vánočních trhů, pečení cukroví a nákup vánočních dárků. Začátkem prosince také přijde Mikuláš 2011, který donese nadílku dětem podle zásluh.

Začnou se také péct různé druhy cukroví. Vy se můžete podívat na vánoční cukroví recepty. Možná si nějaký vyberete. Třeba linecké cukroví, rumové kuličky nebo oblíbené rafaelo kuličky. Je na výběr z mnoha druhů a záleží jen na vás, jestli vůbec budete chtít péct. Další možnosti je si koupit cukroví v cukrárně nebo si jej nechat upéct.

V prosinci se nezapomíná ani na na vánoční dekoraci, kdy si vyzdobíme vánočně byt nebo dům. Koupíme vánoční stromek, který pak někdy před Štědrým dnem nazdobíme. Také pěkně klidíme, abychom byli pořádně připraveni na Vánoce.

Na Štědrý den si připravte různé vánoční recepty jako je bramborový salát, rybí polévku nebo smaženého kapra. K tomu navíc nachystáme vánoční tabuli a příbuzným a známým pošleme vánoční přání. Poté přijde konečně večer a můžete usednout ke stolu, abyste si mohli vychutnat výborné jídlo. A poté následuje obdarování vánočními dárky.